top of page
lali-134.jpg

Kurzy dětské jógy

Od září 2022 cvičíme ve studiu Sei Gym Kids v Praze na Vinohradech. Lekce vede Hanka Luhanová, zakladatelka Lali jógy, a Karolina Hurdálková, dlouholetá lektorka dětské jógy. Kurzy probíhají formou na sebe navazujících trimestrů.

Na informace k lekcím se můžete podívat níže.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám na info@cadj.cz.

Těšíme se na vás!

kocka-lali_edited.png

Aktuální rozvrh lekcí

Lekce-skolaci_mladsi.jpg

Před/školáci

(od 3 do 6 let)

 

Kurz otevíráme od září 2024

Více informací během léta

Lektorka: Hanka Luhanová

Školáci 
(od 6 do 12 let)

Kurz začíná 2. dubna a končí 11. června 2024

(celkem 11 lekcí)

Koná se každé úterý 16:45 - 17:45

Lektorka: Hanka Luhanová

Cena: za trimestr 2420 

konvicka-lali_edited.png
Lekce_teen.jpg

Teenageři

(dívky od 13 let)

Kurz začíná  3. dubna a končí 12. června 2024

Necvičíme během státních svátků

1. a 8. února 2024

(celkem 9 lekcí)

Koná se každou středu 17:00 - 18:00

Lektorka: Karolina Hurdálková

Cena: za trimestr 1980 Kč

file.jpg

Individuální lekce s Hankou Luhanovou

Individuální lekce trvá cca 45 minut. První lekce je nezávazná a bývá trochu delší, abychom si na začátku řekli, jaký je váš záměr, jak budou lekce probíhat atd.

Lektorka: Hanka Luhanová

Cena: první nezávazná lekce 1200 Kč, další lekce za 1000 Kč v balíčku 5 lekcí (tedy za 5000 Kč) s domluvou na konkrétní čas. 

Cena platí pro max. 2 osoby. Každá další + 100 Kč/lekce.

V  případě zájmu se obraťte na e-mail hanka@luhan.cz.

Home_spodni.jpg

Proč je jóga skvělým cvičením pro děti?

pes-lali_edited.png

Je to pohyb!

A pohyb je pro děti velmi důležitý. Díky zdravému pohybu se děti dobře vyvíjí jak po fyzické, tak i psychické stránce. Dobře zvolená pohybová aktivita dělá přímo zázraky a přináší radost do života.

motyl-lali_edited.png

Učí děti zdravě žít

Díky józe se naučíte dobře vnímat své tělo a neubližovat mu. Je to především díky bezpečnému a nesoutěžnímu prostředí, kde se každý může soustředit sám na sebe, protože není s nikým porovnáván.

svicka-lali_edited.png

​Jóga může být zábavná

Jógové cviky přizpůsobujeme věku a přirozenému temperamentu dětí. Není to tedy klidné a nudné cvičení. Neklidné děti ale zklidnění přirozeně učí. Příliš pasivní děti naopak motivuje k aktivitě. Vždy bezpečně, hravě a s radostí z pohybu.

Co říkají o kurzech účastníci?

Chtěla bych za sebe i za Vašíka strašně moc poděkovat celému Vašemu týmu a především Hance. Děkuji za to, že jste Vašíkovi otevřeli a ukázali cestu k józe. Díky Vám je jóga součástí jeho života a má ji moc rád!

Simona K.

maminka Vašíka

 • Kde lekce probíhají?
  Lekce se konají v malém sálu Sei Gym Kids, Lublaňská 20, Praha 2. Jsou to nově zrekonstruované krásné a moderní prostory přesně pro naše potřeby. Před tělocvičnou je malá hernička s možností občerstvení. A jak se tam dostanete? Metrem na I.P. Pavlova (5 minut chůze) Tramvají 22, 16, 10, 4, 6, 23 na I.P.Pavlova (5 minut chůze) Autem s možností parkování na modré zóně (platba přes SMS, aplikaci Parkuj v klidu, nebo parkovací karta k zakoupení na recepci), na Tylově náměstí - Bělehradská jsou pak parkovací hodiny. GPS: 50.0725539N, 14.4322206E
 • Je možné si lekci nejprve nezávazně vyzkoušet?
  Ano, tuto možnost nabízíme, stačí nám předem napsat na info@lalijoga.cz. Jsme totiž limitovaní kapacitou sálu a daného kurzu.
 • Jaká je maximální kapacita kurzů?
  Záleží na věkové kategorii, většinou přijímáme maximálně 12 dětí, aby se jim lektoři mohli dostatečně a individuálně věnovat. U nejmenších dětí bez rodičů jsou lektoři dva.
 • Co když mám dvě děti - sourozence - rozdílného věku a chtěli by cvičit spolu?
  Pokud byste chtěli zapsat sourozence, snažíme se vám vždy maximálně vyhovět. Ozvěte se a vyberte jim nejvhodnější kurz. Většinou volíme věkovou kategorii mladšího sourozence a vyzkoušíme, zda je tato varianta pro vaše děti vhodná.
 • Jak to bude, když bychom vynechali během kurzu nějaké lekce?
  Náhrada za zameškané lekce je po předchozí domluvě s lektorem možná v jiném kurzu. Případně si děti mohou za zameškanou lekci přivést na některou z lekcí následujících kamaráda/kamarádku. V případě dlouhodobé omluvené nepřítomnosti (déle než měsíc) je možné lekce převést do následujícího trimestru / školního roku.
bottom of page