LEKCE

Cvičíme ve studiu Jemný svět v Praze na Vinohradech. Lekce Lali jógy probíhají formou na sebe navazujících tříměsíčních kurzů. Jednotlivé kurzy a ceny najdete níže. Přihlášky prosím zasílejte na info@lalijoga.cz. Těšíme se na vás!

Pokud přemýšlíte o zapsání vašich dětí do některého kurzu hravé Lali jógy, kontaktujte nás na info@lalijoga.cz. Kapacita kurzů je omezená. Vždy přijímáme jen 12 dětí, aby se jim lektoři mohli dostatečně a individuálně věnovat.

Pokud byste chtěli zapsat sourozence, kteří jsou od sebe věkově více vzdáleni, nebráníme se tomu a snažíme se vám vždy maximálně vyhovět. Vyberte jim kurz v kategorii mladšího sourozence a vyzkoušíme, zda je tato varianta pro vaše děti vhodná.


PRAVIDELNÉ LEKCE OD ZÁŘÍ 2018

VE STUDIU JEMNÝ SVĚT, CHOPINOVA 10, PRAHA 2

Cena za 12 lekcí je 1800 Kč / za 13 lekcí 1950 Kč.
Přihlášky prosím zasílejte na info@lalijoga.cz.

Náhrada za 2 zameškané lekce je po předchozí domluvě s lektorem možná v jiném kurzu, případně si děti mohou za zameškanou lekci přivést na některou z lekcí následujících kamaráda/kamarádku. V případě dlouhodobé nepřítomnosti (déle než měsíc) je možné vrátit poměrnou část kurzovného.

JAK SE VÁM LÍBÍ NAŠE LEKCE A POMŮCKY

M. Schwarzová, vychovatelka, Zábřeh


Pomůcky Lali jógy používám při svých lekcích malých jogínků a mám s nimi dobré zkušenosti.

Vendula Jínová, chůva v jeslích, Ostrava


Pomůcky od Lali jógy jsou výborně zpracované a velmi přínosné v hodinách dětské jógy.

Lucie Hřebíčková, lektorka jógy, Brno


Pomůcky od Lali jsou výborným doplňkem při lekcích jógy s dětmi. Využívám je na každé lekci s dětmi a jsem ráda, že rodiče je dětem kupují i domů. Jako největší přínos vnímám to, že děti cvičí i s rodiči doma a jóga se tak stane součástí jejich rodinného života :-).

Daniela Fremuntová, lektorka jógy


Hančiny jógové karty na svých lekcích používám velmi často. Děti je mají rády nejen proto, že jsou krásně ilustrované a barevné, ale mohou se s nimi sami proměnit v učitele. Popis a hlavně vstup do pozic je totiž tak pečlivě popsán i ilustrován, že se děti  z karet pozice hravě sami naučí i když neumí číst. Karty si proto často pořizují i na domácí cvičení. Líbí se mi také rozdělení pozic do kategorií, které je stejné pro všechny tři sady. To zase velmi pomáhá mě, při přípravách na lekce. Pexeso je skvělý doplněk k jógovým kartám. Na některé hry jsou karty velké a když děti pozice už znají, pexeso nám ke hraní a cvičení stačí. Stejně jako u karet, oceňuji nádherné a fantazii podporující ilustrace a také materiál ze kterého je pexeso vyrobeno. Docela dlouho totiž dokáže odolávat hrám a zkoumání i malých školkových dětí..

Markéta Yoder, učitelka MŠ, Brno


Jógové karty jsou ideálním pomocníkem a skvělou nápovědou pro děti i rodiče.

Helena W., Kladno


Jako pedagog oceňuji především metodické zpracování celého konceptu Lali jógy. U dětí v mé třídě je nejoblíbenější Jógová abeceda, kterou využívám nejen v hodinách tělesné výchovy, ale i jako doplněk v hodinách českého jazyka.

Alena H., Praha


Moje děti milují CD Lali cvičí jógu. Samy si ho pouští, cvičí podle něj a učí to i své kamarády. Často si také jen tak rozloží Jógové karty a vytváří si i své vlastní rozcvičky. Děkujeme, Lali!

Daniela Zelenková, České Budějovice


Děti jsou nadšené z jógových karet. Jsou velmi krásně malované, praktické. Využívám je na lekcích i doma se svými dětmi, nechá se s nimi hrát mnoho her. Nově se děti zamilovaly do triček, jsou krásné a já cením jejich bio kvalitu :-)