LEKCE

Cvičíme ve studiu Jemný svět v Praze na Vinohradech. Lekce Lali jógy probíhají formou na sebe navazujících tříměsíčních kurzů. Jednotlivé kurzy a ceny najdete níže. Přihlášky prosím zasílejte na info@lalijoga.cz. Těšíme se na vás!

Pokud přemýšlíte o zapsání vašich dětí do některého kurzu hravé Lali jógy, kontaktujte nás na info@lalijoga.cz. Kapacita kurzů je omezená. Vždy přijímáme jen 12 dětí, aby se jim lektoři mohli dostatečně a individuálně věnovat.

Pokud byste chtěli zapsat sourozence, kteří jsou od sebe věkově více vzdáleni, nebráníme se tomu a snažíme se vám vždy maximálně vyhovět. Vyberte jim kurz v kategorii mladšího sourozence a vyzkoušíme, zda je tato varianta pro vaše děti vhodná.


PRAVIDELNÉ LEKCE OD ZÁŘÍ DO PROSINCE 2021

CVIČÍME VE STUDIU JEMNÝ SVĚT CHOPINOVA 10, PRAHA 2

Cena za 11 lekcí 1980 Kč, cena za 10 lekcí 1800 Kč, cena za předškolní děti (ÚTERÝ 15:00 - 15:45) 1760 Kč, sleva za sourozence (160 Kč za lekci)
Přihlášky prosím zasílejte na info@lalijoga.cz.

Náhrada za 2 zameškané lekce je po předchozí domluvě s lektorem možná v jiném kurzu, případně si děti mohou za zameškanou lekci přivést na některou z lekcí následujících kamaráda/kamarádku. V případě dlouhodobé nepřítomnosti (déle než měsíc) je možné vrátit poměrnou část kurzovného.

JAK SE VÁM LÍBÍ NAŠE LEKCE A POMŮCKY

Marta M., dětská sestra, Křelov


Lali pomůcky jsou skvělá pomůcka při cvičení s dětmi s velkým množstvím nápadů a inspirace. Jsou i krásně zpracované.

Iveta M., asistent pedagoga, Chomutov


Pomůcky Lali jógy jsou vymyšleny úžasně, děti je milují a už si neumím představit lekce jógy bez nich.

Ivana Toušová, Klášterec nad Ohří


Jsem vděčná za pomůcky Lali jógy, které mi na lekcích dětské jógy hodně pomáhají.

M. Schwarzová, vychovatelka, Zábřeh


Pomůcky Lali jógy používám při svých lekcích malých jogínků a mám s nimi dobré zkušenosti.

Vendula Jínová, chůva v jeslích, Ostrava


Pomůcky od Lali jógy jsou výborně zpracované a velmi přínosné v hodinách dětské jógy.

Lucie Hřebíčková, lektorka jógy, Brno


Pomůcky od Lali jsou výborným doplňkem při lekcích jógy s dětmi. Využívám je na každé lekci s dětmi a jsem ráda, že rodiče je dětem kupují i domů. Jako největší přínos vnímám to, že děti cvičí i s rodiči doma a jóga se tak stane součástí jejich rodinného života :-).

Daniela Fremuntová, lektorka jógy


Hančiny jógové karty na svých lekcích používám velmi často. Děti je mají rády nejen proto, že jsou krásně ilustrované a barevné, ale mohou se s nimi sami proměnit v učitele. Popis a hlavně vstup do pozic je totiž tak pečlivě popsán i ilustrován, že se děti  z karet pozice hravě sami naučí i když neumí číst. Karty si proto často pořizují i na domácí cvičení. Líbí se mi také rozdělení pozic do kategorií, které je stejné pro všechny tři sady. To zase velmi pomáhá mě, při přípravách na lekce. Pexeso je skvělý doplněk k jógovým kartám. Na některé hry jsou karty velké a když děti pozice už znají, pexeso nám ke hraní a cvičení stačí. Stejně jako u karet, oceňuji nádherné a fantazii podporující ilustrace a také materiál ze kterého je pexeso vyrobeno. Docela dlouho totiž dokáže odolávat hrám a zkoumání i malých školkových dětí..

Markéta Yoder, učitelka MŠ, Brno


Jógové karty jsou ideálním pomocníkem a skvělou nápovědou pro děti i rodiče.

Helena W., Kladno


Jako pedagog oceňuji především metodické zpracování celého konceptu Lali jógy. U dětí v mé třídě je nejoblíbenější Jógová abeceda, kterou využívám nejen v hodinách tělesné výchovy, ale i jako doplněk v hodinách českého jazyka.

Alena H., Praha


Moje děti milují CD Lali cvičí jógu. Samy si ho pouští, cvičí podle něj a učí to i své kamarády. Často si také jen tak rozloží Jógové karty a vytváří si i své vlastní rozcvičky. Děkujeme, Lali!

Daniela Zelenková, České Budějovice


Děti jsou nadšené z jógových karet. Jsou velmi krásně malované, praktické. Využívám je na lekcích i doma se svými dětmi, nechá se s nimi hrát mnoho her. Nově se děti zamilovaly do triček, jsou krásné a já cením jejich bio kvalitu :-)
Sledujte nás