top of page
Home_spodni.jpg

Hudba k pozdravu slunci

Nově zhudebněný Pozdrav slunci ve třech variantách vhodných pro malé předškoláčky i školáky. Skladby si ve formátu MP3 můžete ze zaslaného odkazu stáhnout do svého PC nebo telefonu.

Cena: 59 Kč

Ve staženém souboru naleznete 3 skladby, podle kterých si děti mohou zacvičit nejznámější jógovou sestavu - Surya Namaskar - Pozdrav slunci. Skladby vychází ze stejnojmenné velmi úspěšné knihy, která děti zábavnou a srozumitelnou formou učí základní cviky jógy. Básnička z knížky, jejichž autorkou je Hanka Luhanová, je zhudebněna Reném Krupanským. Jsou tak pro děti nevšedním návodem na jógovou rozcvičku, při které se správně protáhne a posílí celé tělo.

 

1. Pozdrav slunci pro nejmenší - 00:37

2. Pozdrav slunci pro školáky - 02:08

3. Pozdrav slunci - relaxace - 02:47

Jako bonus ke skladbám dostanete i noty, podle kterých můžete dětem skladbu kdykoliv přehrát. 

Skladby jsou určeny pro cvičení doma, v mateřských školách nebo zájmových pohybových kroužcích. Po písničkách nazpívaných Andreou Krupanskou následuje instrumentální část, kdy si na stejné melodie mohou děti ke cvičení zazpívat samy. Součástí CD je kromě textů písní a veselých ilustrací Kateřiny Mesdag i popis jednotlivých cviků a jejich účinků.

 

Všechna práva výrobce a nositelů autorských práv k dílu jsou vyhrazena. Bez jejich souhlasu je rozmnožování, půjčování, pronájem, veřejné provozování a rozhlasové, televizní či on-line šíření tohoto nosiče zakázáno.

Co najdete dále na našem webu

lali-29-1200x675.jpg
IMG_1461-1200x675.jpg
lali-58.jpg
mapa_jakcvicit.png
bottom of page