Za dětskou jógou do Grébovky!

Za dětskou jógou do Grébovky!

 

Dnes pro vás místo článku ze světa dětské jógy máme pozvánku na letošní první venkovní akci, které se s Lali jógou zúčastníme.

Zpětná vazba od vás, našich zákazníků a lektorů, je pro nás velmi důležitá. Setkáváme se s vámi na seminářích, s rodiči malých jogínů v Jemném světě na lekcích a se zákazníky Lali jógy alespoň na emailu a telefonu. Osobní kontakt je ale nenahraditelný, proto jsme velmi rádi přijali pozvání od milých dam z La Familia festivalu a společně s nimi se pokusíme na konci března v Praze v Havlíčkových sadech vytvořit rodinnou a přátelskou atmosféru.

La Familia festival

Za vznikem celého festivalu stojí 3 mámy, 3 kamarádky, 3 manželky, 3 temperamentní ženy balkánského původu, pro které je rodina na prvním místě. Protože milují dobré jídlo, hudbu, módu a rády se obklopují krásnými věcmi, rozhodly se uspořádat i pro vás rodinný den plný zábavy. A protože takováhle setkání je nejlepší pořádat venku, pro první ročník svého festivalu si vybraly překrásný Pavilon Grébovka přímo v srdci Havlíčkových sadů. V neděli 24. března od 10 do 17 hodin nás všechny čeká krásný jarní den s bohatým doprovodným programem, skvělým jídlem a spoustou zábavy pro děti i jejich rodiče.

Co vás čeká?

  • zábavné aktivity pro děti (hry, malování na obličej, soutěže, …. )
  • foto koutek, kde se na vás i vaše děti bude těšit profesionální fotografka
  • výtečné speciality s vůní středomoří a balkánu
  • prodejní stánky s českou i zahraniční tvorbou, kde si každý člen rodiny najde jistě to své

A samozřejmě my – Hanka, Míša a Jana společně se Salambou a Jogim. Převezeme vám naše Jógové karty, knížky pro děti, pexesa i omalovánky, voňavé aroma oleje, relaxační polštářky i náramky.

Zapište si do svých rodinných kalendářů neděli 24. března a přijďte se za námi podívat, popovídat si a užít si volnou neděli spolu se svými blízkými.

 

 

Sledujte nás