Pokřtěná Jógová abeceda

Pokřtěná Jógová abeceda

Poslední měsíce společným jógovým lekcím příliš nepřály. Zavřené studio nás donutilo přesunout se na podložky před monitory počítačů, ale endorfiny vyplavované po společném cvičení se virtuálně přenáší velmi těžko. I v tomto nezvykle nečinném období Hanka Luhanová dokázala najít něco pozitivního a nově získaný čas využila k přípravě nového vydání karet Jógová abeceda.

Mezinárodní den jógy

Jógová abeceda přijela z tiskárny, sklad se nám opět utěšeně naplnil a nezbylo nic jiného než ji s dětmi pokřtít. Překrásné počasí nám přálo, stačilo jen mezi stromy rozprostřít podložky a symbolicky na Mezinárodní den jógy přivítat Jógovou abecedu společným cvičením.

A stihlo se toho opravdu mnoho! Společný úvodní rituál, pozdrav slunci s novou písničkou (již brzy vám ji představíme!), jógová písmena i samotný křest bambulkami.

Jógová abeceda hravě…

Jógová abeceda je určena:

  • Dětem předškolního věku, které se zajímají a dotazují na velká tiskací písmena, popř. již začínají písmena řadit do slov.
  • Žákům 1. ročníku ZŠ jako doplňující materiál k Živé abecedě a Slabikáři.
  • Žákům 1. ročníku ZŠ, kteří se učí dovednosti čtení pomocí genetické metody, jako velmi vhodný doplňující materiál k učebnicím čtení určeným pro tuto výukovou metodu. Jógovou abecedu lze využít již od prvního dne školní docházky.
  • Žákům prvního i druhého stupně ZŠ se speciálními vzdělávacími potřebami, zejména pak dětem s různou mírou a stupněm dyslexie, pseudodyslexie či jinými nespecifikovanými potížemi ve čtení v rámci individuální či skupinové reedukace.
  • Žákům s projevy ADD, ADHD a žákům psychomotoricky neklidným
  • Žákům přípravných tříd ZŠ.
  • Žákům ZŠ praktické a logopedické.

A co nás s Abecedou čeká dál? Kromě zapojení do našich lekcí jógy připojíme ke kartám i praktický arch se samolepkami, kterými si děti budou moct vyzdobit svoje jógové zápisníky, deníčky či školní sešity.

Součástí balení je česko-anglická brožura Hry s jógovou abecedou, ve které najdete nejen pexeso s ilustracemi, ale i návody na několik her, které si s dětmi můžete zahrát.  

Jógové abecedě bychom rádi popřáli mnoho spokojených jogínů, kteří se s ní setkají nejen s jógovými cviky, ale i angličtinou a obohatí svoji slovní zásobu. Stane se tak jejich průvodcem světem písmen i jógy…

Česko-anglická Jógová abeceda na eshopu ZDE

Sledujte nás