Jógová abeceda – Yoga Alphabet

Jógová abeceda – Yoga Alphabet

Karty a Hry v jednom balíčku

Díky skvělé spolupráci autorky, ilustrátorky a grafika se nám povedlo vydat set jógových karet, pexesa i návodu na hry v jednom balíčku!

Česko-anglické karty s abecedou jsou přesně takové, jak jste zvyklí – na jedné straně ilustrace, na straně druhé popis celé pozice. A hned ve dvou jazycích!

Kromě karet najdete  v balíčku i pexeso, se kterým si společně s dětmi můžete zahrát několik her. Praktické tipy na hry s abecedou jsou součástí balíčku. Nejen, že si společně zacvičíte, ale děti se hravou formou seznámí s anglickými slovíčky a ti starší mohou podle anglického návodu rovnou cvičit. 

Karty i pexeso jsou opět zabalené v pevném obalu a přetažené gumičkou, aby přežily i cestování nebo používání ve škole a školce. Samozřejmostí jsou kulaté rohy, ekologické barvy a tisk na vysokogramážní papír, který přežije leccos 🙂

Společně s Jógovými kartami pro začátečníky tak tvoří ucelený set, který můžete mít vždy po ruce na svých lekcích jógy, při práci s dětmi ve škole i školce, při domácím vzdělávání nebo ve chvíli, kdy děti potřebují zkrátka „upustit páru“. 

Jógová abeceda na eshopu ZDE – https://eshop.jogasdetmi.cz/karty/jogova-abeceda-yoga-alphabet/

Jógové karty pro začátečníky na eshopu ZDE – https://eshop.jogasdetmi.cz/karty/jogove-karty-pro-zacatecniky/

Sledujte nás