Jarní novinky od Lali

Jarní novinky od Lali

První jarní den nás inspiroval k napsání pár řádků o tom, co se děje u nás v Lali.

Nový rok u nás začal velmi pozvolna s klidným dechem, jako kdyby se ještě tvořil prostor potřebný k dozrání vizí na rok 2018. Ale už začátkem března v Lali zavládla aktivní a tvůrčí energie a vše se dalo do pohybu.

Máme rádi motto „Dýchám, tedy jsem“. A protože se průměrně nadechneme a vydechneme asi tak 15x za minutu, tak se těšíme, že počínaje prvním jarním dnem budeme mít všichni do konce roku víc než 6 miliónů příležitostí být „tady a teď“.

S novým rokem v nás dozrála myšlenka najít pro Lali vlastní, krásný, příjemný a klidný prostor, kde by probíhaly jak kurzy dětské, teen i hravé dospělácké jógy, tak i víkendové semináře a workshopy České asociace dětské jógy. Pomalu se tedy rozhlížíme a aktivně hledáme prostor, kde by nám i vám bylo dobře. Ale současně i pasivně a pokorně čekáme, kam povedou naše další kroky…

Co dalšího chystáme?

Lali polštářky plněné s hořčičným semínkem jako pomůcku na cvičení. Polštářek lze využít na dechová cvičení (jako jemnou zátěž na oblast bránice), jako polštářek na oči při relaxacích a určitě sami najdete další uplatnění. Hořčičné semínko se dá totiž zahřát nebo ochladit a mimo jiné pomáhá zlepšovat dýchání – má blahodárné účinky zejména na oblast průdušek. Polštářky budou zdobit ilustrace naší ilustrátorky Kateřiny Mesdag. Máte se na co těšit!

Společně s Ivetou Hanušovou a ilustrátorkou Adélou Schovancovou jsme začali pracovat na Jógových kartách pro teenagery. Už máme zvolená témata, ásany a ladíme texty a grafiku. Uvidíme, jak nám vše půjde od ruky a kdy karty spatří světlo světa i pro vás. Snad koncem letošního nebo začátkem příštího roku.

Na vaše četná přání se chystáme k natáčení videí pro cvičení s dětmi. Zatím je náš plán jen v našich myšlenkách, ale společně s profi natáčecím týmem se ho snad podaří realizovat. Držte nám palce!

A je toho ještě spoustu, ale o tom v dalších novinkách 🙂

Sledujte nás