Publikace

lali-cvici-joguLali cvičí jógu

Ojedinělá původní česká kniha hravých básniček, při nichž se děti zábavnou formou naučí první cviky jógy, je dílem Hanky Luhanové, populární instruktorky dětské jógy a zakladatelky projektu Lali jóga. Originální ilustrace ke knize vytvořila Kateřina Mesdag. Součástí knihy je i přesný popis cviků a jejich účinků na dětský organismus.

 

 

obal-cd-lali-cvici-jogu-2-nahledCD Lali cvičí jógu

CD vychází ze stejnojmenné velmi úspěšné knihy. Básničky z knížky, jejichž autorkou je Hanka Luhanová, jsou zhudebněny Reném Krupanským a nazpívány jeho dcerou Andreou do celkem 13 hravých písniček. Ukázku si můžete poslechnout zde.

 

 jak-se-zdravi-slunickoJak se zdraví sluníčko

Jakmile knihu otevřete, poznáte, že není lepší způsob, jak začít den, než pozdravem slunci. Tuto nejznámější jógovou sestavu cvičí lidé na celém světě. Má mnoho obměn, a tak vás školák Oliver a kočka Salamba naučí hned dvě varianty − lehčí pro předškoláky a těžší pro školáky a dospělé. Knížka plná hravých básniček, veselých obrázků a dobrodružství je určena nejen všem dětem, ale i jejich rodičům. Nejlepší je totiž zdravit sluníčko společně!

 

jogova-abecedaJógová abeceda

Originální celobarevné karty s jógovou abecedou. Jsou vytvořeny hlavně  proto, aby zábavnou formou přiblížily hravé cviky ve tvaru písmen nejen  dětem, ale i dospělým.  
Komu je Jógová abeceda určena, jak s kartami pracovat a jaké dovednosti v dětech rozvíjí, se můžete dočíst v článku.

 

jogove-karty-i

Jógové karty I

Jógové karty jsou praktickou pomůckou pro rodiče, učitele či cvičitele dětské jógy a zároveň skvělou „hračkou“ pro děti. Přední strana karty představuje cvik a jeho účinky krásnými ilustracemi Katky Mesdag, jejíž ilustrace znáte z knížky Lali cvičí jógu. Na zadní straně karty se dozvíte, jak přesně cvik zacvičit. Napoví vám i skvělé ilustrace Libuše Vendlové.

 

 

Jógové jogove-karty-iikarty II

Jógové karty II jsou pokračováním velmi oblíbené pomůcky pro hravé cvičení jógy, série karet s 25 cviky Jógové karty I. Karty jsou praktickou pomůckou pro rodiče, učitele či cvičitele dětské jógy a zároveň skvělou „hračkou“ pro děti.

 

 

obalka-salamba-newobalka-jogi-newMandaly kočky Salamby, Mandaly psa Jogiho

Mandaly kočky Salamby jsou určeny všem dětem, které rády malují a vymalovávají a baví je cvičit jógu. Součástí publikace je návod, jak s mandalami pracovat. Průvodcem při vymalovávání mandal jsou čmeláci, kteří ukazují obtížnost tvarů – jeden čmelák znamená mandalu jednodušší, tři čmeláci těžkou. Mandaly jsou vytištěné na tvrdém papíru čtvercového formátu, aby se vám s nimi lépe pracovalo − kvalitní pevný papír bude vyhovovat všem dětem s jakýmikoli grafomotorickými potížemi nebo velkým přítlakem na tužku. Každý sešit obsahuje: návod jak s mandalami pracovat, 25 mandal k vymalování a mandalu, kterou si můžete vytvořit podle vlastní fantazie.

  

knizecka-s-cvicenim-salamba

Knížečka s cvičením Salamba

Mňaucta! Jmenuji se Salamba, kočka z knížky Jak se zdraví sluníčko. A ve své malé knížečce (15×15 cm) vás naučím pozdrav slunci!

  

 

 
 

knizecka-s-cvicenim-jogi

 Knížečka s cvičením Jogi

HAF! Jmenuji se Jogi, jsem pes z knížky Lali cvičí jógu. A ve své malé knížce (15×15 cm) vás naučím krátkou jógovou sestavu a navíc i dvojitého psa!